Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék egyedül felkészü...

Hogyan tudnék egyedül felkészülni angol középfokú ECL nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségetek kérni,hogy hogyan tudnék egyedül hatékonyan felkészülni angol középfokú ECl nyelvvizsgára,mert sajnos különtanárra nincs lehetőségem,mert már járok matekból és sajnos egy másikra már nem lenne keret.

3,5 fél éve tanulok angolt,a kezdő nyelvem.Heti 6 angolórám van,csak az a gond,hogy az iskolai tanárom nem a legjobb.Pontosabban nem tud fegyelmezni,pedig szerintem jó anyagokat ad a témákhoz meg hasonlók,csak állandóan fegyelmeznie kell órán pár idióta osztálytársamat.

Egyébként szavakat egyedül tudok tanulni,meg hallás utáni értést,szövegértést és fogalmazást is,mert a tanárom megígérte,hogy kijavítja.

A szóbelitől félek,mert azt sajnos nem tudom egyedül gyakorolni.Azt javasolták,hogy próbáljam meg magamnak felmondani,az segít.

A nyelvérzékem nem rossz,németből már van közép ill. felsőfokú nyelvvizsgám,szintén ECL.Szvakat,nyelvtant gyorsan tanulok.Eddig az Exam Fright Killer nevű könyveket és egy ECL próbavizsgákat tartalmazó könyvet szereztem be.

Ti mit javasoltok még?

Előre is köszi!


2011. nov. 20. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Elsősorban a szóbelire gyakorláshoz kérnék segítséget!

Mert a tanártól most ne kérhetem azt,hogy minden órán engem feleltessen szóban.

2011. nov. 20. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Annak idején, pár éve én is egyedül készültem fel a középfokú angol ECL-re, és nem jártam különtanárhoz. Jónak tartom a kreatív nyelvtanulásos módszert (neten rá tudsz keresni), de akkor még ezt nem ismertem... szóval simán az 1000 kérdés, 1000 válasz a szóbelire, és meglett. Mellette nézhetsz filmeket, híradókat, és ennyi nagyjából szerintem elég. Hajrá!
2011. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként februárban mennék :)
2011. nov. 21. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Amúgy én is a februárt néztem ki, de majd meglátom még addig... én már felsőre mennék.
2011. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem mi volt a témád szóbelin?
2011. nov. 21. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Öltözködés, divat, vásárlás... ilyesmikre emlékszem, de már nem ma volt, hanem pár évvel ezelőtt.
2011. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!