Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ELTE-n hogyan működik az...

Az ELTE-n hogyan működik az amerikanisztika szakra való felvétel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék angol major elsőévesként bekerülni az amerikanisztika szakra de nem vagyok olyan tájékozott, végzősök, vagy végzettek segítségét szeretném kérni!
2011. dec. 4. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma kaptunk róla emailt Starcevictől. Te nem kaptál? Le van benne írva, hogy december 18-ig kell elküldeni egy email címre a választott szakirányt neveddel, EHA kódoddal együtt. Aki amerikanisztikát választ, azoknak lesz egy rövid felvételi beszélgetés majd januárban valamikor.
2011. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg a levelet, de még annyi, tudni lehet valamit az interjúról? Hogy fog ez működni? Miket kérdeznek és mi lesz, ha nem felelek meg nekik?
2011. dec. 5. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítólag a pol.kult jegyet megnézik(bár ha január közepén van az interjú, azt a vizsgát meg hó végére vettem fel, akkor max. utólag nézhetik hozzá). De azt is hallottam, hogy nem mindegyik tanár nézi meg a belőle kapott jegyet.

Kérdeznek pár dolgot, gondolom miért akarsz amerikanisztikás lenni, stb. Meg elvileg az aktuális hírekről kérdeznek valamit. Ha nem kerülsz be, akkor automatikusan anglisztikás leszel, egyéb tétje nincs.

2011. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2011. dec. 6. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!