Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE Idegennyelvi Továbbképző...

ELTE Idegennyelvi Továbbképző Központról vélemények, személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél évig voltam ott, szart sem ér.
2011. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért? Mire jártál?
2011. aug. 15. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem jártam ott tanfolyamra, de sok ismerősömtől hallottam ugyanazt, amit az első válaszoló is leírt. Úgy mondták, hogy se a nyelvoktatás színvonala, se a nyelvet oktató tanárok nem megfelelőek.
2011. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kár...pedig árban egész jónak tűnt.
2011. aug. 16. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor jön az ellenpélda: én 2 éve oda járok (kezdő franciára), imádom a nyelvet is, a tanárt is, az órák ritmusát is, és az ára is viszonylag tűrhető. Nyilván sok múlik a tanáron, de ez mindenhol így van, nem tudod kizárni, akárhová mész.
2011. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyit még tudni kell, hogy ezek általában nem intenzív tanfolyamok, szóval ha odamész, hogy nyelvvizsgát szeretnél fél év alatt egy olyan nyelvből, amit gimiben 4 év alatt nem tudtál megtanulni... ne várj csodát. :) Viszont alapos tudást ad.
2011. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is pont kezdő franciára akarok menni!! Nem akarok nyelvvizsgát belőle, csak hobbiból tanulnám!
2011. aug. 16. 23:31
 8/8 A kérdező kommentje:
De amúgy lehet magántanárhoz megyek inkább, mert az én tempóm jóval gyorsabb lenne szerintem, mint a csoporté.
2011. aug. 16. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!