Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű nyelvvizsgán...

Középszintű nyelvvizsgán ilyenre ne is számítsak?

Figyelt kérdés

Angol ECl.

Pl mondatok, és be kell írni az igét helyes időben. Vagy karikázós, válasszam ki a megfelelő "segédigét" (nehezebb fajtákból, pl might as well, would, must have done, stb)

Ilyenekre ne is számítsak? :(

Köszi előre is!


2011. dec. 6. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, nézz meg egy ECL feladatsort, és rögtön megtudod, száíthatsz-e ilyenre. TELC-en van ileyn karikágatós nyelvtan, hogy pl. ki kell választani a megfelelő segédigét vagy formát (bare inf., to+inf, -ing, stb.).
2011. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ECL-re megyek most és csináltam rengeteg típus feladatot. Semmi ilyen nincs benne. 2 reading, 2 listening, 2 essay és oral exam. Nyelvtani feladat semmi.
2011. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ne már :(

Én is most megyek, szombaton. Te neten csináltál feladatokat? Az ECL honlapján lévőket már megcsináltam.

2011. dec. 6. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
ECL-es vizsgakönyvekből csináltam.
2011. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És nehezek egyébként?
2011. dec. 6. 20:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszonyítsunk ahhoz, hogy 4,5 éve tanulok angolt, fél éve járok külön tanárhoz heti 2x. Szókincsem közepes, mindennapi dolgok terén jónak mondható. Van esélyem?
2011. dec. 6. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én felsőfokra megyek, de megmondom őszintén a középfok az, amire mindenkinek van esélye :) mivel az angol középfokig gyakorlatilag bárki által elsajátítható. Ha készültél rá, gyakoroltad a beszélgetést vkivel, akkor sikerülhet. Nyilván nem lehet odamenni, úgy hogy egy random nap felébredsz, hogy oké most nyelvvizsgázzunk minden nélkül (kivéve, ha éveket éltél Angliában), de én úgy gondolom, hogy amiket leírtál az elegendő lehet a középfokra. Innen már minden csak azon múlik, hogy hogy fekszenek a feladatok, mert sajnos az sem mind1 :S
2011. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most megcsináltam 2 emelt szintű érettségi feladatsort, mármint az írásbeli részét, levél nélkül. 60% körül lehetnek ( feladatok százalékait tudom csak, így átlagoltam) A középszintű nyelvvizsga meg könnyebb, mint az emelt érettségi, remélem sikerül :)

Neked pedig sok sikert!

2011. dec. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!