Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így nagyobb eséllyel rázódnék...

Így nagyobb eséllyel rázódnék vissza a nyelvtanulásban, halogató időszakot követően?

Figyelt kérdés

Eddig halogattam azt, hogy elkezdjem újra a franciát tanulni. Most csak alapszavak és alapmondatok vannak meg a fejemben. :) Úgy tervezem, hogy a téli szünetben napi 4 órát foglalkozom ezzel a nyelvvel, így belerázódnék, és a szünet után napi 1,5-2 órában folytatnám tovább.


Így van értelme? Mert azt gondolom, hogy ha egy bizonyos időszakon át csak ezzel foglalkozom, akkor jobban vissza tudnék rázódni, mint ha halogatom tovább, vagy napi 10 perceket szánnék rá csak.


2011. dec. 21. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen kezdő franciásként szívesen szegődnék melléd társnak,érdekel?


Amúgy,hogy a kérdésedre válaszoljak,a semminél a mindennapi 1,5-2 óra tuti,hogy több.


A 10 perc az meg semmi.És -szerintem- nem ártana,ha lenne valaki,aki tesztelne,vizsgáztatna,kikérdezne - így azért képet is kapnál,számodra is kiderülne,hol vannak hiányosságok.

2011. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a válaszodat!

Persze, engem is érdekelne az együtt tanulás! :)

Ha gondolod, írj, és megbeszélhetjük. Használjuk ki a nyelvtanulás online változatát...mert szerintem igenis működik az, ha megvan a kellő elszántság, kitartás. :)

2011. dec. 21. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az vagyok,aki az előbb írt neked,akkor megtennéd,hogy írsz nekem privátba egy üzit,írsz bele e-mailcímet,esetleg skype elérhetőséget(ha van,az jó lenne),és akkor este meg tudnánk beszélni meg akkor akár el is tudnánk kezdeni a franciázást...(mármint a nyelvtanulást,mielőtt valaki félreérti és írna valami gusztustalant...)
2011. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!