Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angolt tanulok már kb.6...

Ha angolt tanulok már kb.6 éve akkor melyik nyelvet tanuljam mellé spanyolt vagy franciát?

Figyelt kérdés
Járok egy francia szakkör szerűségre egy éve heti egy alkalom de nem annyirta tetszik. A spanyol viszont nagyon tetszik! Melyiket érdemesebb tanulnom?
2011. dec. 24. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed. Szerintem a spanyol könnyebb is, mint a francia, de elfogult vagyok felé :P
2011. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelműen spanyolt :) persze az sem mind1, hogy milyen célod van ezekkel. Nyilván az unió végett a franciának egy kicsit nagyobb jelentősége van, de szerintem érdemes spanyolt tanulni.
2011. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 28. 18:05
 4/5 anonim válasza:
Szia. elég hasonló helyzetben vagyok. angol mellett a gimiben franciát tanultam 4 évig, de alig követelt a tanárom, így szinte mindent elfelejtettem. most egyetem mellett fél évig tanultam spanyolt, és most jöttem rá, hogy hiányzik a francia, mert az sokkal szebb is és nekem könnyebb is volt. szóval én a franciát ajánlom. de ha van rá lehetőséged, próbáld ki mindkettőt:)
2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2012. jan. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!