Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség a német nyelv...

Mi a különbség a német nyelv érettségi és a német nemzetiségi nyelv érettségi között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
német érettségiben nyelvtan van,szövegkiegészítés, levél írás stb. nemzetiségiben német irodalom,írók,költök és persze mind német nyelven
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem úgy láttam... Sőt, éppen ezért kérdezem, mert ugyan olyan a feladatsor. Lehet, hogy a nehézségében van valami...
2012. jan. 3. 17:20
 3/6 anonim válasza:
asszem az, hogy a nemzeti nyelv érettségi külföldön is mindenhol elfoghadható.. vagy valami ilyesmi.. én suliknál olvastam hogy pl az egyik suli nemzetközileg elismert érettségit ad nyelvből..
2012. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ühüm, hát ebben már van valami...:D
2012. jan. 5. 17:10
 5/6 anonim válasza:
egyáltalán nem ugyanaz a feladatsor.a német nemzetisési érettségin van egy szöveg és hozzá kérdések,plussz kell írni 500 szavas esszét,meg még lesz szóban a költőkről,írókról,stb.meg egy rövid német beszélgetés.a német érettségin van egy marha egyszerű nyelvtami feladatlap,meg 2db levelet kell írni,ami szintén egyszerű,a szóbelin meg témák vannak amiről beszélni kell meg egy szituációs helyzet.de ha nemzetiségit csinálsz,akk tehetsz németet is.
2012. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nemzetiségi sulisok

pl.a matekot is


idegen nyelven írják ?

2019. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!