Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mekkora a különbség az emelt...

Mekkora a különbség az emelt angol érettségi és a felsőfokú nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
Emeltem olyan 85-90% szokott lenni (csak próbák), ez mennyire elég egy felsőfokhoz? Azt tudom, hogy az emelt érettségi valahol a középfok és a felsőfok között van.
2010. márc. 27. 11:28
 1/4 anonim válasza:
0%
Hát én csak annyit tudok, hogy ha leteszed a felsőfokút valamelyik nyelvből akkor nem kell órára bejárnod úgyhogy elég sokat számíthat. Tudom ezzel nem sokat segítettem de azért gondoltam leírom. :)
2010. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Az emelt angol érettségi az középfoknak a felel meg.


A felsőfokú nyelvvizsga az jóval nagyobb tudást követel. Gond nélkül olvasol régi angol könyveket, felirat nélkül megértesz minden filmet és majdnem anyanyelvi szinten beszéled az angolt? Akkor próbáld meg a felsőfokút.

2010. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen értek egyet az előttem szólóval a majdnem anyanyelvi szintben a felső fokú nyelvvizsga esetében. De tény és való, hogy az emelt szintű angol érettségi semmivel sem kér többet egy átlag középfokú nyelvvizsgánál. Kéttannyelvűbe jártam, és az emelt szintű érettségivel 10. osztályban foglalkoztunk utoljára... utána már nem volt téma az a szint.
2010. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés, de hátha hasznos annak aki olvassa. Az emelt érettségi tényleg középfoknak felel meg inkább.
febr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!