Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki esetleg...

Van itt olyan, aki esetleg lenne a tanulótársam francia nyelvtanulásban Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Fizetni nem akarok és nem is tudok érte... Élőben lenne az igazi,de esetleg online is érdekel(akkor persze mindegy,hogy hol lakik az illető)
2012. jan. 11. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


lány, vagy fiú vagy?

Korod?

2012. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El se tudom képzelni,hogy ez miért érdekes,de amúgy még nem töltöttem be a 30-at(idén júniusban fogom) és srác vagyok.
2012. jan. 12. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi, de no homo
2012. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hű,de tökkelütött vagy,nem ismerkedni akarok,nyelvtanuláshoz akarok beszédpartnert meg kikérdezőpartnert...ebben semmi homó nincs...
2012. jan. 14. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
értem én, de ettől függetlenül én inkább a velem egykorú csajokat korrepetálom ;-)
2012. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk lány szerintem is jobb lenne,nem feltétlen persze azért,mert akarnék tőle valamit(tanár-diák viszonyban mondjuk szerintem ez nem is szerencsés)...és még mielőtt valaki felveti,az ilyen internetes tanulásban én nem hiszek,a net nagyon jó arra,hogy anyagokat tölts le róla amiket aztán megtanulsz,nagyon jó a filmnézésre is,de egy skype-on szerintem nagyon nehéz egy kikérdezést megvalósítani,az írás részét,főleg annak ellenőrzését meg főleg...
2012. jan. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!