Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg tudnék igy tanulni franciául?

Meg tudnék igy tanulni franciául?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban vagyok aupair, es a csalad fizet a nemeten kivül meg egy nyelvkurzust, igy elkezdtem franciaul tanulni. Tetszik a nyelv, de a 30 oras kezdö kurzus vegere pont annyi lesz a tudasom, hogy se olvasni nem fogok tudni, se levelezni, szoval par hettel a tanfolyam vege utan szepen el is fogok mindent felejteni, mert nem tudom hogyan szinten tartani. Aztan jött egy hirtelen ötlet, mi lenne, ha egy evig Franciaorszagban is aupair lennek? Szerintetek megtanulnam a nyelvet gyakorlatilag a 0-rol, vagy csak kinlodas lenne, metr az elsö honapokban nem ertenek semmit, es emiatt inkabb hülyeseg lenne, mintsem hasznos?
2012. jan. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni.. Ha nem jön be, akkor legfeljebb hazajössz.


Én a problémát inkább abban látom, hogy nem tudom mik a hosszabb távú terveid, de nem lehet az ember örök életében au-pair. :) Tudom, hogy most bármelyik másik országban jobb, mint itthon, csak nehogy majd a franciaországi év végén szembesülj azzal, hogy kár volt azt az évet is "eljátszani". Ezt most idézőjelbe mondom, mert még ha nem is tanulsz meg franciául, akkor is egy csomó szép emléked lesz onnan.


Hogy valami konkrétat is mondjak.. ha most épp nincs jobb ötleted, hogy mihez kezdj magaddal, akkor próbáld meg Franciaországot is. Annyira csak meg tanulsz franciául, hogyha úgy adódik, haza tudj jönni onnan. XD

2012. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy valszeg eljatszanek csak egy evet, csak kivancsi voltam a velemenyekre.
2012. jan. 16. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:

"mi lenne, ha egy evig Franciaorszagban is aupair lennek?"


Úgy, hogy előtte nem tanultál franciául, nehéz lesz.


Egyébként attól, hogy valaki külföldön van, nem mászik a fejébe a nyelvtudás. Az, hogy külföldön van, csak egy lehetőség a gyakorlásra. Tanulni ettől még kell a nyelvet.

2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy tanulni kell. Csak ha az adott nyelven csacsognak körülötted nonstop, akkor azert könnyeben ragad meg vmi.

De mar igazabol letettem rola, hacsak nem mond vki vmi tök jo észérvet:)

2012. jan. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!