Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol tanfolyamot...

SzGyuri kérdése:

Melyik angol tanfolyamot válasszam? Vagy inkább magántanár?

Figyelt kérdés
Szuperintenzív tanfolyamra vagy inkább szupergyorsan angol nyelvtudásra lenne szükségem, amire van 3-4 hónapom, naponta 4-6 órám. Melyik tanfolyamot, nyelviskolát válasszam? Vagy inkább magántanár? Az túl drága, ha ennyire sokat szeretnék tanulni 3-4 hónapon át.
2012. jan. 16. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy a magántanár pénzkidobás. Annak csak erős alapfok után van haszna. A tanfolyam jobb az elején és olcsóbb. Ha van egy erős alapfokod, akkor a magántanár sztem jobb.

Ha rám hallgatsz: Rosetta stone nyelvoktató program 1-5. szintig csináld meg; úti kisokost vágd be és az angol kisokost, amiből tanuld meg az összes példamondatot+ 3000 leggyakoribb angol szó (amennyit sikerül)= biztos siker.


Ha mindenképpen tanfolyam, akkor Euró, mert olcsó és jó is, de a tanártól sok függ.

2012. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szántó Benjámin válasza:
A szintedtől függ, meg attól hogy mire kell az angol, de sztem a magántanár nem olyan jó mint azt hiszik. Ha anyanyelvi is, csak az ő akcentusához szoksz hozzá. Én így jártam,amikor kimentem erasmusra döbbentem rá hogy nem értem amit beszélnek. Olyat keress inkább amiben több anyanyelvi tanár van! persze ez nem full kezdőnek való, de ha már tanultál évekig és nem jutsz egyről a kettőre akkor menj el intenzív tréningre ahol a beszédre koncentrálnak! a tesóm az angol falunál volt, nem is szenvedett úgy, mint én:D
2017. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!