Helyes angol mondat?

Figyelt kérdés

I am enclosing my CV with details of my previous education and (my) work experience(s).

A zárójeles kell?:O

Légyszives csak az válaszoljon aki tudja


2012. jan. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a My nem kell, csak hogy experiences.-abban az esetben,ha több munkahelyed is volt.
2012. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én ez nem így írnám, az tuti.


I am attaching (vagy enclosing, mind1, de attaching-ot jobban használják idekint, mint az enclosing-ot..) my CV for further consideration.


Azért van a CV mert abban minden benne van, előző munkahelyek és education - nem látom értelmét külön kiemelni. Ha nagyon ki akarod emelni, akkor valahogy így mondanám:


I am enclosing my CV which might give you a deeper insight to my previous work experience and education.


vagy


I am attaching my CV which details my previous edication and work experience.


(UK-ben tanulok:))

2012. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
am nem tennék többesszámot az experience-re, az education is magába foglalja, hogy voltál középsuliban meg máshol (gondolom én), odasem bököd oda, hogy educations - hülyén is néz ki meg hülyén is hangzik :D a work experience mint kifejezés magában foglalja, hogy valószínűleg nem egy munkahelyed volt - ha igen, akkor jó ez úgy, ha nem, akkor meg úgyis látni fogják a CV-ből. interjúban sem úgy kérdezték tőlem, hogy do u have any work experienceS hanem h do u have any work experience és akkor mondod h igen ittis ottis dolgoztam :)
2012. jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged
2012. jan. 28. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!