Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 4 év nyelvtanulás...

Szerintetek 4 év nyelvtanulás után le tudom majd tenni a középfokú nyelvvizsgát és emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el franciát tanulni (angol mellé) és hát nekem vannak terveim vele mert én nyelvi területeken szeretnék majd továbbtanulni, mentem volna nyelvi tagozatra is de sajnos itt a környéken nincs olyan suli ahol lenne ilyen, legközelebb Pest van de oda meg iszonyat fárasztó lenne bejárni nap mint nap. Van ki segítsen benne itthon is mert rokonom tud segíteni meg alapvetően könnyen tanulom (tanultam) eddig az angolt is a franciát is azt mondták nem nehéz megérteni csak először fura a ragozás miatt de aztán könnyebb lesz. Angolból mindenképp le szeretném tenni a középfokút (netán felsőfokút is) és én franciából is szeretnék gimi végére. Ti hány évet tanultatok mondjuk egy második idegennyelvet miután letudtátok tenni a középfokút?
2012. jan. 29. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire intenzíven tanulod. Én németből 3 év után csináltam közepet, oroszból 7 év volt, angolból meg azóta sem jött össze.:)

Szóval csak rajtad múlik!

2012. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!