Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyesen van ez az angol...

Helyesen van ez az angol levél? Kijavítanátok léci a hibákat benne?

Figyelt kérdés

Remélem nincsen sok, és előre is köszönöm!



Dear Hilary


How are you? I’m very fine. Sorry for not writing for so long time, but I don’t have many freetime, only weekend, when I go to the park with my new friends.

They are very kind and friendly. Sarah, my classmate, is a wetty girl, we laugh so much. And the new school is very good for me, only problem is that I have so much school-work, and I need to help to a organisation, it is set figure in school. The organisation help to orphan child. I don’t like this work, because the children is very bad, and don’t want. The teacher and educator are very good and funny (respect for the exemptions ). But my personal life not is good, as my “work”. I have many problems, I don’t get on with my parent, and they flite so much. And you don’t still know, that James had broken with me. 

So that’s it. And how is your new school? Do you like? Do you find new friends in Londo? I miss you, but I hope that you are a perfect life in Lonadon, as here. Please write soon and tell me all the news. Love so much!


Tunde, :x:x


2012. febr. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

only weekend helyett only at the weekend.

the children is very bad helyett ARE bad. a children többes szám, you know.

But my personal life not is good, as my “work” helyett but my personal life isn't as good as my...

parent helyett parents

and you dont still know helyett you still dont know.

James had broken helyett James has

"Do you find new friends in Londo?" találsz barátokat? szerintem úgy kéne, hogy találtál-e barátokat, szóval múlt időben, tehát do helyett did.

"Do you like?" rakj bele egy it-tet, mert nincs a mondatodban tárgy.

"I hope that you are a perfect life in Lonadon"

Tökéletes élet vagy Londonban? szerintem úgy akartad, hogy "tökéletesed életed van" tehát

I hope that you have a perfect life.


:x:x, Tunde

először használják a xoxot és aztán a nevet:D

2012. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja még párat kihagytam.

"I need to help to a organisation, it is set figure in school. The organisation help to orphan child. "


AN organisation. mi az a set figure? nem találtam rá semmit. de ha főnév, akkor rakj elé névelőt. ha ige, akkor it sets figure. ja és in THE school:D

help helyett helps, mert e/3 személyben s-t kap az ige.

2012. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és várjunk

"because the children is very bad, and don’t want. "

ugye mint említettem is helyett are, de don't wantot arra érted, hogy ők nem akarják EZT? akkor rakj oda egy it-tet, vagy egy thatot, vagy egy "to do this"-t:D

2012. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönnöm!
2012. febr. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!