Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből épül fel az Origó...

Miből épül fel az Origó szóbeli nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Hogyan és miből épül fel? Középfok érdekelne, vészes? Debrecenbe mennék.
2012. febr. 5. 18:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve, hogyan lehet jelentkezni? Online lehet?
2012. febr. 5. 18:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekelnek még ezek az infók? Én most megyek. Milyen volt és hogy ment ha voltál már? Én angolból mennék.
2012. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szintén Debrecen és csak szóbeli.
2012. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sikerült! Annak ellenére, hogy kifogtam egy kötözködő vizsgáztató nőt, mindenbe belekötött, de nem volt vészes. Bementem, bemutatkoztam, kérték, hogy mutassam magam be röviden, elmondtam mi hogy merre, belekérdezgetett, hogy miért pont az a suli, meg hogy utazok suliba stb... aztán húzni kellett egy képet arról beszélni átvonatkoztatni rám, majd egy szituációt kellett húznom, elbeszélgettünk és ennyi volt.
2012. ápr. 13. 01:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nagyon parázom már tőle. Azt nagyon lepontozzák ha néha megakadok? Hajlamos vok elfelejteni a szavakat a mondat közepén....
2012. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen volt a szituáció és a kép?Miről kellett beszélned?
2012. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na, bocis, hogy most írok, nem néztem. Szóval nemtudom hogyan pontoznak, én is megakadtam egyszer, nekem azt mondták nem gáz majd kérdeznek tovább, de nekem nem kérdezett, várta hogy mondjam... Amúgy a képen egy vasútállomás volt, a szituáció meg az volt, hogy egy társasházban lakom és minden héten más takarítja ki a lépcsőházat és én voltam a soros azon a héten, de én nem akartam, nem volt rá időm, hogy megcsináljam ezért a házvezetőnek, vagy minek ezt elkellett magyaráznom, és tanácsot kérni, hogy hogyan lehetne megcsinálni, hogy ne én csináljam
2012. ápr. 15. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi,már túl vok rajta.
2012. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra nem emlékszel véletlenül hogy mennyi idő múlva írták fel a magnó meg a szóbeli eredményeket? Tudom hogy 30 napon belül,de mondták azt is hogy korábban megtudjuk.
2012. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De, és volt vagy 3hét kb
2012. ápr. 22. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!