Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origós szóbeli spanyol nyelvvi...

Origós szóbeli spanyol nyelvvizsgán félni kell a "két öreglánytól"?

Figyelt kérdés
Alapfokon szeretnék nyelvvizsgát szerezni, de a tanárom mondta, hogy szóbelin ha a két öreglányhoz kerülök, akkor tuti a bukás, mert középfokú szinten vizsgáztatnak. Mennyire igazak a pletykák?
2012. febr. 10. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azért GYKen nem annyira imsert az a két öreglány :D Bár lehet, tudom kikre gondolsz. Én vizsgáztam már a pesti eredeti és egyetlen Rigó utcában, és ja, két öreglánynál voltam, szar kérdéseket kaptam, sík hülye voltam, de azt meggyőzően adtam elő és amíg beszélni tudtam, beszéltem. Bár én felsőfokon voltam. És meglett.

Amíg én is vizsgák előtt voltam, mindig egy csomót kérdeztem, paráztam, izé, milyen, juuj, minden a világ legnagyobb dolga volt. Aztán egy idő után rájön az ember, hogy nem ér annyit. Úgyis meglesz. :D

2012. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!