Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő eljutni eszperantób...

Mennyi idő eljutni eszperantóból 0-ról B2-re?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, hogy az egy nagyon egyszerű nyelv (de nem tudom)

Biztos nagyban függ attól, hogy mennyit szánsz rá naponta:)

2012. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag van aki 3 hónap alatt.Én tanultam hobbiból, de szerintem ez nagyon extrém.A realitás szerintem olyan 5-10 hónap.De szerintem időpocsékolás mert sehol nem beszélik:) Csak az eszperantinsta fórumokon lehet irogatni.Ha nem diplomához kell, akk szerintem válassz mást:)
2012. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hali, nekem 3 hónap alatt meglett 0-ról, és nem nagyon kellett erőlködnöm. Most megyek felsőre, az plusz egy hónap. Az előttem szólónak csak annyit, hogy nagy baromságot írt, hogy nem használják... de biztosan nem volt nagyon külföldön. Mi, amikor utazunk, mindig keresünk kinti eszperantósokat, és pl. tök ingyen megszállhatunk náluk, elvisznek várost nézni, és főznek is nekünk helyi finomságokat. Fordítva ugyanez: nálunk is lakott jó néhány turista, aki beszélte az eszperantót közép szinten. Ha tanár kell, csak ajánlani tudom az enyémet, eszperanto.ewk.hu csörögj rá, nagyon faja órákat tart. Amúgy meg sok sikert :-)
2012. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!