Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » It was sent in my care, so it...

It was sent in my care, so it came to my office somehow. Leforditana ezt valaki, ha megkérem?

Figyelt kérdés

Apa és lanya nagyon varnak egy taviratot az anyatol (felesegtol) de a postas sajnos nem hozott semmit aznap.

Haza jön a lány ferje, és eszebe jut,(anelkül, hogy tudna h nagy otthon emiatt a feszultseg) hogy van nala egy tavirat és mondja:"I forgot. I've got a cable.

It was sent in my care so it came to the office somehow."


2012. febr. 26. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem.Kaptam egy táviratot.

Az én részemre küldték, valahogyan(valamiért) a postára érkezett.

2012. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
my office: a fiú munkahelye lesz, nem a postahivatal... (Hacsak nem a postán dolgozik... :) :D
2012. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Üdv a fedélzeten Feliza! Nem dolgoik a postan de nem lehet tudni hogy hol (valami üzletember)
2012. febr. 26. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz, Szili?
2012. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
60%...kb
2012. febr. 26. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor vmi hivatal
2012. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!