Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb könyv angol...

Melyik a legjobb könyv angol tanuláshoz? Te melyiket ajánlanád? Középfok körül vagyok

Figyelt kérdés
Leírhatod azt is, hogy melyik készségre megy rá, pl. nyelvtan, szövegértés, hallás utáni szövegértés, szókincs stb. Köszönöm!!!
2009. jún. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kellene, hogy egyedül akarod-e használni vagy tanárral, magyar kiadásút vagy eredetit, számít-e az ára, neked van-e valami kiemelt fejlesztendő területed, nyelvvizsgára akarsz-e felkészülni. Ha tényleg középfok körül vagy, akkor az interneten nagyon sokféle anyagot találsz könyv nélkül is, úgy szerintem érdekesebb. [link]
2009. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincsen jó angol könyv! ha nyelvvizsgára akarsz készülni akkor vegyél a nyelvvizsga-felkészítő könyvet ha pedig nem akkor a tanár könyv nélkül tanítson. én sosem tudtam angol nyelvkönyvből tanulni szerintem mindegyik rossz amit próbáltam, aztán olyan nyelvtanfolyamra jártam ahol könyv nélkül tanították, akkor voltam középfokon és három hónap után így meglett a felsőm
2009. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De konkrét könyvet nem tudtok mondani?

2009. jún. 10. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mint mondtam, ízlések és pofonok, meg szükségletek, de ha már mindenáron egy címet akarsz belőlem kihúzni, akkor a Cutting Edge-t mondom, Longman kiadó, drága, minden készséget egyformán fejleszt, érdekes, gazdag szókinccsel, alapos, kommunikatív, de a nyelvtan is rendszerezett.
2009. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!