Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Játék ötletek? Tudtok ilyet?

Játék ötletek? Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Nyelvtanár vagyok és egy nyelviskolában tanítok. Általában 25 és 45 év közöttiek a diákjaim. Próbálok hasznos,de szórakoztató játékokat vinni az órákra,amivel egy kicsit feloldhatom a merev nyelvtanulást.

Tudnátok esetleg játékos feladatokat javasolni?


2012. márc. 11. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

google-be ezt találtam, nem olvastam végigl szóval nem tudom, h jók-e: www.dusnokamk.koznet.hu/letoltes/.../jatek/jatekgyujtemeny.doc


Viszont bingót mi is játszottunk gimiben angol órán, viszont elfelejtettem már a játékszabályokat, csak vmi táblázatra emlékszem belőle..de szerintem neten van hozzá többféle leírás is.

2012. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és hogy fáradtál vele!!! :)
2012. márc. 14. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk még csak 18 éves vagyok, de mi a gimiben a játékos nyelvórákon "ország, város"-ozunk. Persze sok témával pl. növény, állat, folyó, nevek, híres ember, + még te is találhatsz ki olyan témából szókincset a játékba, amit éppen vesztek.
2012. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet,köszönöm! :)
2012. márc. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!