Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérlek, segítenél a fordításba...

Kérlek, segítenél a fordításban? Szükségem van egy jó angolos nyelvtudására!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motivációs levelet írni, valamit már én is írtam bele, de én meggyőzőbb akarok lenni. Ha tud valaki segíteni, akkor lefordítaná nekem ezeket a mondatokat?...." Számomra nagyon fontos, hogy emberek között legyek, hogy a munkahelyen a legjobb csapatmunkát hozzuk össze. Céltudatos, akaratos, kitartó és meggyőző vagyok ezért is érzem magam alkalmasnak ez önök cégénel dolgozni. Közlékeny és segítőkész vagyok, értem az emberek problémáit és alternatívákat is nyújtok a problémáikra. Legyen szó bármilyen munkaterületről szeretnék minél több tapasztalatokat gyűjetni és más mentalitású embereket megismerni........." azt hiszem ennyi röviden....kicsit angolul tuti máskepp hangzik, de aki barmilyen modon tud, kerlek segitsetek, koszonom :)
2012. márc. 26. 23:35
 1/2 anonim válasza:

What I consider really important is that I can work well with others in order to make the best out of our team work. I am quite purposeful, headstrong and convincing, just suitable for your company. I consider myself to be communicative and helpful as I can listen to the others' problems and also give them alternatives as solution. No matter what my workspace is, I always try to gain some experience and get to know other people with different mentality.

Remélem segítettem:)

2012. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen kozsonom, termeszetesen en is irtam valamit, de kiegeszitem ezzel, de koszonom szepen megegyszer... :)
2012. márc. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!