Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg igaz h a következő...

Tényleg igaz h a következő tanévtől már nem lehet előrehozott érettségit tenni?

Figyelt kérdés
Nekem legalábbis a nyelvtanárom azt mondta, hogy most ha letettem 10.nyelvvizsgát, akkor már csak most 10.évvégén érettségizhetek. Nem jelentkeztem rá, de szeretem letenni vagy ősszel vagy év végén(jövőre), nem szeretném 12.ig elhúzni...2 emelt érettségi mellé.
2012. márc. 28. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam..10.-ban a nyelvvizsgát*
2012. márc. 28. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga nem függ össze azzal, hogy érettségizhetsz-e. Már minket is fenyegettek ezzel tavaly, de még nem lett belőle semmi. Állítólag azért szüntetnék meg, mert túl drága az évi két érettségi az államnak. Nem tudom, de ha így nézzük, akkor mivel az év végi mindenképpen maradna, így akkor következő tanév végén még bejelentkezhetsz.
2012. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekünk meg azt mondták hogy 11.-ben már egyáltalán nem...de csak egy valaki mondta, mástól még nem is hallottam.
2012. márc. 29. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsgának annyi köze van hozzá, hogy amíg nem tette le, csak úgy érettségizhet, ha osztályozó vizsgát tesz minden évi anyagból.

(Amúgy a kérdésre nem tudok válaszolni)

2012. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiába van nyelvvizsga kötelező az osztályozó:)
2012. márc. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!