Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga bizonyítvány...

Nyelvvizsga bizonyítvány gyorsított kiállítása?

Figyelt kérdés
Április 20-án megyek angolból szóbelizni,és számolgattam,hogy kb mikor kapnám kézhez,ha meg lesz.Kb 2 hónapra rá,de az nekem már lehet késő lenne,mert a diplomaosztóm elvileg július elején lesz,és előtte 2 héttel le kellene adnom a TO-n,ahhoz hogy mehessek diplomaosztóra.Hallottam olyanról,h ha sikerül akkor vmennyi összegért meg lehet gyorsítani,h időben megkapjam?Tényleg van ilyen?mert nem találtam róla semmit.
2012. márc. 28. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Örülök, legalább Te már megkaptad. :-) A másik válaszolónak is időben meg fog érkezni, ha július elejéig kell továbbítania, úgyhogy tovább izgulhatok. Hétfőn megyek 2. körös állásinterjúra, és akkor majd bemegyek személyesen, mert amit telefonon művelnek, az kész röhej. Ha kell, az asztalt fogom csapkodni, csak legyen meg jövő hét keddig vagy esetleg szerdáig, mert azt mondta az OIK-os ügyintéző, hogy max. úgy tudja minden illetékessel aláírattatatni a diplomámat. Meglátjuk. Köszönöm, hogy miattunk is megkérdezted a postázást, mert nekem volt képe azt mondani az Origós ügyintézőnek, hogy nem leszek előrébb, ha személyesen átveszem,. mert nem ők postázzák. Széép.
2012. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ma átvettem. Nem kellet bemennem hozzájuk, holnap viszem is az OIK-ra, és több mint valószínű, hogy részt vehetek a diplomaosztón. :-)))
2012. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nah, örülök neki, hogy Neked is jól zárult a dolog :) Grat :)
2012. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mindent köszönök. Ma leadtam a bizonyítványt az OIK-on, úgyhogy szombaton átveszem a diplomát is. :-)
2012. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!