Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, hogy amelyik idegen...

Igaz, hogy amelyik idegen nyelv iránt vonzódást érzek, azt kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá módod, akkor igen. De mellette angolul is tanulj meg mindenképp, mert az ma már alap, anélkül nagyon nehéz érvényesülni.
2012. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az angol után igazából már mindegy melyiket tanulod. (Mondjuk nyilván afrikaans-szal nem mész sokra, de amúgy mindegy, hogy német vagy holland)
2012. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit tennék hozzá az angol-kérdéshez, hogy szerintem az angol túl könnyű, ha az ember azzal indít, elkényelmesedik, és egy nehezebb nyelvhez kevésbé lesz kitartása...


Amúgy én nagy híve vagyok annak, hogy azt kell csinálni, amit az ember nagyon szeret... Egy életünk van.

2012. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a latin is-
2017. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eszperantót egyelőre inkább hanyagold.
2017. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!