Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hangzik az alábbi film...

Hogy hangzik az alábbi film idézet angolul?

Figyelt kérdés
"Ha valaha elbeszélik történetem, mondják el majd, hogy óriások közt éltem. Az ember úgy dől és kél, akár az őszi búza, de e néhány név soha nem merül feledésbe. Mondják el majd, hogy láthattam Hectort, lovak szelídítőjét, s mondják el, hogy Achilleus korában éltem."
2012. ápr. 1. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Hector, tamer of horses. Let them say I lived in the time of Achilles."
2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Komolyan nem voltál képes angol nyelvű feliratot találni a Trója c. filmhez?


De azért itt van:


<i>If they ever tell my story, let them say...</i>

<i>...I walked with giants.</i>

<i>Men rise and fall like the winter wheat...</i>

<i>...but these names will never die.</i>

<i>Let them say I lived</i>

<i>in the time of Hector...</i>

<i>... tamer of horses.</i>

<i>Let them say...</i>

<i>...I lived in the time of Achilles.</i>

2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést...vártam egy választ rá, amit meg is kaptam az "elsőtől". Tudomásom szerint erről szól ez az oldal. Köszönöm Neki! A te hozzászólásoddal/kötekedéseddel meg csak az internetszemét a több.
2012. ápr. 1. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdésed is az internetszemetet gyarapítja a lustaságod meg a szüleid szomorúságát
2012. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha a szüleimet nem említenéd, mivel egyáltalán nem ismered őket! Úgy látom, hogy még mindig vannak olyanok akik nem tudnak értelmesen válaszolni egy EGYSZERŰ kérdésre.
2012. ápr. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!