Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok otthoni olasz nyelvtanulásra, mely minimum alapfokig felvisz?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nyelvvizsgázni, csupán novemberben megyek Olaszországba és szeretnék addig megtanulni olaszul
2012. ápr. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a PONS nyelvtanfolyam kezdőknek c. csomagot ajánlom. Drága, de megéri, nekem nagyon bejött. Alapfokot ad.


Vagy amit még szoktak, az a Progetto Italiano. Annyi, hogy ott nincs semmi magyarul, semmilyen magyarázat, tehát az elején biztos, hogy nagyon nehéz lesz (árban ugyanannyi, mint a PONS). Viszont a fentebb említett csomag az tényleg jó, kifejezetten hétköznapi, életszerű témákra épül.

2012. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az oldal segít abban, hogy az alapvető szavakat, kifejezéseket megtanuld. Meg is tudod hallgatni a kiejtést, ha rákattintasz a képre, vagy a szövegre.

Nekem nagyon sokat segített:


[link]

Bal oldalon megtalálod az olasz nyelvtanuláshoz a linket.

Üdv: Ági

2012. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, megnézem.

Köszönöm az elsőnek is tippet

2012. ápr. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!