Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SÜRGŐS LENNE! Szerintetek...

SÜRGŐS LENNE! Szerintetek lehetséges felkészülni a francia középfokra egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

mármint a szóbeli részére, már megvan kidolgozva csak meg kéne tanulnom.. + írásbelire is készülök.

szerintetek lehetséges?


2012. ápr. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hajtasz,lehet.De ha nem...........

Amúgy sok sikert! :)

2012. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha valóban komolyan gondolod. Én emelt történelemre készültem fel egy hónap alatt.
2012. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
heti 5 órám van iskolában, de eddig nagyon nem foglalkoztam vele csak 2 hónapja jöttem rá hogy kell nekem egy nyelvvizsga. szóval megéri teperni? mert azt teszem :)
2012. ápr. 3. 17:52
 4/7 A kérdező kommentje:

VÁLASZT KÉÉREK GYORSAAAN :)



HOL, ismétlem_ HOL? NYELVVIZSGÁZZAK? .. pesten szeretném mert ugyis bme-s lesz és ott akarom letenni. az iskolai tanár viszont azzal rémiszt hogy ugysem lesz meg mert aki ott volt tantványa régebbről, annak nem lett, és ő inkább veszprémet javasolja... de azt a várost egyáltalán nem ismerem,,és nem szívesen mennék oda. sszóval aki csinált, az hol csinálta ? :D

2012. ápr. 17. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vizsgázz ott,ahol a tanár mondta!Ő biztos tudja,hogy melyik hely a megfelelő,hiszen ezen már ő is átesett!

Sok szerencsét! :)

2012. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi :((( de én jobban ismerem pestet, és ott akarok. nem hallgatok rá..sok mindenben nem adok neki igazat...szval pest lesz.


de te hol csináltad??

2012. ápr. 17. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:

végül is pesten csinálom :) csak sikerüljön..

a különtanárom szerint jó vagyok szóban simán mehettem volna korábban de én nem vagyok annyira felkészülve inkább ezt a tizenpár napot még kihasználom a készülésben. van még hová gyúrnom.szerintem.

2012. ápr. 21. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!