Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol az ország összes DSD vizsgaközpont fel van tüntetve?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Talán tudok segíteni, mert én is ismerek pár iskolát ahol le lehet tenni, de az összeset nem tudom hol találod meg, már én is kerestem korábban, de nem találtam pontos infót :(
2012. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tolna megyében lakom. Már felhívtam a pécsi Leőwei gimit, de ott azt mondták, hogy vizsgaközpontba kell jelentkezni, mert ők csak olyan diákokat vizsgáztatnak akik abba a suliba járnak..
2012. ápr. 11. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem.

Én Baja közelében lakom, a városban az MNÁMK/UBZ (más néven Frankel) és a III. Béla Gimnáziumban lehet DSD vizsgázni. Pontosan nem tudom, hogy külsősöket is vizsgáztatnak-e, ha nem laksz olyan messze szerintem érdemes megkérdezni ezeket az intézményeket is.


www.mnamk.hu


www.bajabela.sulinet.hu

2012. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!