Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó rigó utcai nyelvvizsga...

Origó rigó utcai nyelvvizsga kérdés?

Figyelt kérdés

Origó nyelvvizsgában tudna valaki segíteni?



Áprilisban voltam vizsgázni, és a mai napon az online rendszeren a függő vizsgákból átkerült a lezárt vizsgaeredményekbe. De nincs adat semmiről...


Amit viszont észrevettem, hogy a táblázat alatti személyes átvevős szöveg eltűnt...

( Sikeres vizsga esetén a vizsgaközpont a jelentkezéskor megadott címre postázza a bizonyítványt. Ha inkább személyesen, a vizsgaközpontban (1085 Budapest, Rigó u. 16.) szeretnéd átvenni a bizonyítványt, akkor a postázás előtti hétig az alábbi gombra kattintással kérheted ezt. )



Ez arra utalna, hogy nem lett meg, csak nincs még feltöltve? :S


Vagy ne parázzak rajta?



2012. ápr. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz. Vmi gebasz lehet a rendszerükben, ugyanis ha sikerült, ha nem, az eredményt fel kell/fel fogják rakni. Amúgy ilyen esetben az a legegyszerűbb, ha felhívod őket telefonon. Igen, tudom, az van írva, h ők sem tudnak többet, mint ami ki van rakva, de most azért kicsit más a helyzet, hiszen már vannak eredmények, csak nem jelzi ki a rendszer.
2012. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ismerősömnek ugyanez volt.

3 napal később megjelent az eredménye.

Pont 60% :D

Akkor úgy voltunk vele, biztos 1-2 ponton múlott, és megkonzultálták.

Nem tudom, lehet most nálam ez a helyzet...


A gonb eltűnése zavart kicsit...


Olyan mintha eltűntetnék, mondván neked úgysem kell személyesen átvenned, mert nem lett meg... :D

2012. ápr. 28. 00:59
 3/6 anonim válasza:

Hány sikertelen nyelvvizsga kell ahhoz, hogy valaki kapjon egy sikeresről szóló nyelvvizsgát? :)

Bárcsak lenne egy ilyen fajta lehetőség a nyelvvizsgáknál. Amennyi pénzt beleöl az ember, már megérdemelne egy nyelvvizsgát.


Szerintem, csak programozási hiba történhetett és biztos sikerült a vizsgád.


Mennyi esély van arra, hogy a pontokat elszámolják javításkor, vagy nem is javítanak? Vagy, hogy feltöltéskor félre írják a pontokat?

Én is áprilisban voltam vizsgázni, de nekem sajnos csak 55 pontom lett, amivel nem értek egyet, mert szerintem a szövegértésre és a levélre kevesebbet kaptam, mint számítottam.

Hallottam már olyat, hogy van mikor ki sem javítják, csak hasraütés szerűen ráírnak egy százalékot.

Ráadásul megtekinteni nem tudom a dolgozatot, mert akkor fel kéne utazni Pestre.

2012. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sorstársam...

Nekem 56 lett.

És nekem is a szövegértést és a levelet húzták le.

Bár! A levelet én sem éreztem túl jónak.

Ellenben a magyar kérdésre magyar válaszadós szövegértést annyira lehúzták hogy ne legyen meg.


Én is kacérkodom a megtekintéssel és ha kell fellebbezéssel. De az a baj, hogy nekem van befizetett alkalmam májusra. Szerintem ott csesztem el... (Na megadjuk neki? Hm befizette a következőt, akkor ne, majd jön újra....) És félek, hogy ha fellebbezné kugyanez lenne a döntő érv nekik. Már fizettem úgyis elmegyek újra...


De amúgy vicc az egész ITK a legfrissebb hírek között a 2 hónappal ezelőtti vizsgák megtekintése van?!?! Röhej.....

2012. máj. 3. 00:30
 5/6 anonim válasza:

Én is befizettem a májusira. Lehet, hogy tényleg ezért szivatnak minket.

Úgy gondolom, hogy egy próbát megér a dolog, hogy fellebezzünk. Csak én attól tartok, hogy mivel én azt a rublikát fogom bejelölni, hogy nem tekintettem meg a dolgozatot, akkor nem is nézik át újból a dolgozatot.

Azon gondolkoztam, hogy mi van akkor, ha igent jelölök.


Amúgy meg nem értem, hogy mit szórakoznak már 5 vagy 4 ponton. Én biztos, hogy egy kis jó indulattal összeszedném azt a pár pontot részenként.


Kérdés, hogy most milyen jellegű témák, feladatok lesznek. Mert szerintem az áprilisi annyira nem volt gáz. Személyem szerint nekem az angolról magyarra fordítás okozott gondot (még sem lett meg a nyelvvizsgám). Lehet, hogy most meg olyan nehezeket adnak be, hogy az ember csak pislogni fog jobbra meg balra.

2012. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
U.i.: azért nem tudom megtekinteni a dolgozatot, mert nem pesti vagyok. Szomorú, hogy egy csomó pénzt befizetünk a vizsgára és annyira nem képesek, hogy legalább leküldjék ahhoz az iskolához, ahol írtad. Csak, hogy meg tudd tekinteni.
2012. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!