Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd nyelvet akar valaki...

Svéd nyelvet akar valaki tanulni? Tandem partnert, tanulótársat keresek!

Figyelt kérdés
Svéd nyelvet tanulok, de egy tanulótárs jól jönne hozzá. Akar valaki svédet tanulni, ilyen tandemben? Így sokkal egyszerűbb gyakorolni, és gyorsabban lehet haladni!

2012. máj. 3. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenne 2 kérdésem ehhez kapcsolódóan:mi az a tandem?a másik pedig:milyen szinten vagy svédből?mióta tanulod?inkább kezdőket vársz vagy haladókat?(bocsi a sok kérdésért.)
2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, a tandem az kb. azt jelenti, hogy segítjük egymást a tanulásban, ezzel is motiválva egymást. Így sokkal hamarabb lehet elsajátítani egy nyelvet, és valószínűleg nem tűnik el időközben a kezdeti lelkesedés sem. Például lehet svédül chatelni, megbeszélni azt, amit mondjuk nem ért egyikünk, interneten vagy akár élőben beszélni stb.


Én jelenleg 2 hete tanulom a svédet, az legalapabb dolgokat ismerem, és van egy kis rálátásom a nyelvtanra is. Meg én felsőfokú szinten beszélek németül, és a két nyelvben sok átfedés van, így relatív egyszerűbb nekem. Te tanultad már? Vagy most szeretnéd elkezdeni?

2012. máj. 4. 09:54
 3/5 anonim válasza:
Ha még áll a kérdés, én szívesen!
2012. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en is!:D
2013. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, te mikor kezdtél tanulni, milyen szinten vagy? =)
2013. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!