Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol szintfelmérők nehezek...

Az angol szintfelmérők nehezek szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nekem az AKG-ban lesz május 23.-án nekem egy és nagyon izgulok mert nem vagyok annyira jó,de béna se vagyok.

2012. máj. 7. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

ezek írásbelik szoktak lenni /nekem legalábbis csak írásbeli volt/... kb. a negyede listening amitől sokan megijednek de nem szokott az se nehéz lenni,pl. azt mondják h "dog under the desk" a lapon pedig van 3 kép, az egyiken a kutya az asztalon a másikon az asztal alatt a harmadikon pedig az asztal mellett van, és be kell karikázni azt a képet amelyiken a kutya az asztal alatt van...

de van benne grammar, és reading is... nehéznek nem nehéz, ha tudsz valamennyit angolul. de nem érdemes rágörcsölni, nincs abba semmi ha nem a legjobb csoportba kerülsz... hidd el h hiába kerülsz be a legjobb csoportba ha nem vagy tudásilag azon a szinten ahol a többiek, mert szenvedni fogsz csak ott vagy ami még rosszabb átkerülsz 1 gyengébb csoportba, de mire átkerülsz oda addigra már azzal az anyaggal is le fogsz maradni amit ők tanulnak...

szóval ezt tényleg úgy kell csinálni h bemész megírod és lesz ami lesz...

én 2 éve írtam ilyen szintfelmérőt, és előtte 1 hónapig jártam külön angol tanárhoz, mint később rájöttem semmi értelme nem volt, mert hiába kerültem be akkor a jobbik csoportba, hamar kiderült h tudásilag mégse azon a szinten vagyok... és utána a gyengébb csoportba is 1 hónapba telt mire behoztam a lemaradásom...

2012. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!