Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti hány évesen mennétek/mentek...

Ti hány évesen mennétek/mentek/mentetek nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 14 múltam nemrég, és nem tudom eldönteni, hogy elmenjek-e... A szüleim és angoltanárom szerint elég felkészült vagyok, de nem merek bízni magamban. (Angol nyelvvizsgáról van szó, középfokon)

2012. máj. 10. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én 15 évesen mentem, nekem is azt mondták hogy felkészültem. Aztán olyan téma volt, amihez nem nagyon tudtam hozzászólni és a tudásom sem volt 100%. Nem is sikerült.


De egy évvel később megcsináltam.


Szerintem nyugodtan menj el, ha nem sikerül hát nem sikerül. Nem kell ilyenkor kétségbeesni, még így is bőven a társaid előtt jársz, mert azért nem sokan vanak 14 évesen azon a szinten hogy nyelvvizsgázhassanak.

Így legalább megnézed, hogy milyen. És kitudja, lehet hogy sikerül!

2012. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy menj el rá, mivel 14 vagy.


Ha már 14 évesen fel vagy készülve akkor 17 éves korodig bőven el tudsz jutni egy felsőfokú szintre, és akkor is még bővén rá fogsz érni, mivel akkor sem lesz érettségid.


Nem látom értelmét annak, hogy most kidobj 20-30k-t, azért, hogy legyen egy középfokúd, ha egyetem előtt bőven meg lehet még a felső is.


Amúgy, ha a tanárod szerint készen vagy, akkor szerintem hihetsz neki. Nem szoktak bonyolult témákat adni közepen, tehát nem hiszem, hogy a kor számít.


Amúgy 16 evésen tettem le közepet és felsőt is, így hát tudom, hogy mennyire pazarlás (angol tanárom rábeszélt, mert hogy nem vagyok készen a felsőre meg minden).

2012. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
én 18 voltam. előbb is elmehettem volna, de teljesen biztos akartam lenni magamban :)
2012. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
17 évesen mentem felsőfokra, nem volt különösebben nehéz :) De szerintem ha fel tudod tornászni a tudásod felsőfokra, akkor a középfok egyelőre felesleges.
2012. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Én először 2010 nyarán mentem, akkor 28 voltam. Nem sikerült. Tavaly nyáron viszont igen. Szerintem nem kor, hanem felkészültség függvénye. :)
2012. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és még nem mentem el nyelvvizsgázni
2012. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
15 vagyok. Tavaly voltam középfokon. Akkor eleinte féltem, nem is volt önbizalmam. Aztán elég jól sikerült a vizsga(nem is számítottam rá). Örülök ennek,mivel így legalább már nem izgulok a vizsga miatt. Egy hónap múlva megyek felsőfokúra :)
2012. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és sok sikert a felsőhöz utolsó, valamint annak, aki még nem ment :)
2012. máj. 12. 14:44
 9/13 anonim ***** válasza:
köszönöm, illetve neked is sok szerencsét ha úgy döntesz,hogy megpróbálod!
2012. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Épp tegnap voltam írásbelin :)

Csak a véleményetekre voltam kíváncsi, de köszönöm!

2012. máj. 13. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!