Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű német érettségi-...

Emelt szintű német érettségi- akik most csinálták. Hogy ment? Szerintetek is durva volt a hallás utáni szövegértés?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen az volt a legnehezebb, de várható volt, minden évben egyre nehezebb lesz. A többi viszont egész jól sikerült, 80 pont körülire számítok.
2012. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És azt meg tudnád mondani nekem hogy hogyan értékelik? részenként kell minimum valamennyi % vagy egyben nézik az egészet?
2012. máj. 11. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Részenként mindenhol el kell érni 10%-ot, tehát mindenhol 3pontot. Aztán szóbelivel együtt a maximális pont 150 és 60%tól, tehát 90ponttól 5-ös.
2012. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lett volna nehéz, ha nincs a hallásértés. Rengeteget gyakoroltam, az összes eddigi emelt feladatsort megcsináltam, de örülök, ha 10 pontot összeszedtem a hallásértésnél. Nagyon le fogja húzni sajnos.
2012. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon nehéz volt, de a szövegértés se volt piskóta.....

a fogalmazás legalább normális volt

remélem jó lesz

2012. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem a többivel nem volt baj, de a hallgatóson én ki vagyok akadva. meghallgattam tegnap az egyik előzőt és lassú érthető volt az egész. ez meg szerintem nem..
2012. máj. 11. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek is a hallás utáni ment a legrosszabbul, és neki az egész gyengébb lett, mint amire számított.
2012. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

áhh, nekem is az lett a legrosszabb, és az egészet elrontotttam.... :( :SSS

ebből nem lesz nyelvvizsga.... :'(

2012. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is durva volt... én is megcsináltam minden emelt szintű érettségit előtte, rengeteget gyakoroltam a hallás utáni részre, de sajnos pénteken ezt nem tudtam "hasznosítani", kegyetlen volt, az a baj ezzel, hogy le fogja húzni az egészet, pedig a többi szerintem egy-két hibával jól sikerült. Kár érte...
2012. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!