Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok ajánlani ukrán nyelvkön...

Tudtok ajánlani ukrán nyelvkönyveket amelyekkel itthon magamtól tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Teljesen az alapoktól kezdem, még sosem volt dolgom se orosszal se ukrán nyelvvel, egy betűt egy szót sem ismerek belőle. Tanárt sajnos nem nagyon találok, se pedig tanfolyamot, ha tudtok véletlenül egy tanárt vagy tanfolyamot ami a jászsághoz közel van leírnátok nekem? És természetesen nyelvkönyv címek, linkek is érdekelnének amelyekkel itthon simán meg tudnám tanulni a nyelvet. Köszönöm.

2012. máj. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kárpátaljai magyar vagyok, mikor Bp.- laktam fel akartam frissíteni az ukrán nyelvtudásomat, csak egy boltban találtam egy ukrán társalgási könyvet, nem is könyv volt az csak egy kis vékonyka füzetke jó drágán. Kerestem az idegen nyelvű könyvesboltba ott se találtam. Azt tudom neked tanácsolni, ha ukrajnaban vannak rokonaid, ismerőseid ők tudnának beszerezni neked.
2012. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Íme néhány link:

ukrán-ukrán szótár és igeragozások:

slovnyk.net

Letölthető nyelvkönyvek, hanganyagok és még sok más:

[link]

Internetes nyelvleckék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kiejtési kalauz:

[link]

Írás:

[link]

[link]

[link]

Szókincsfejlesztő játékok:

[link]

Angol-ukrán, ukrán-angol szótárak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hangosszótár:

[link]

ukrajna.lapunk.hu oldalon a tanuljuk ukránul menüpont alatt még találhatsz letölthető könyveket és nyelviskolákat, ahol ukránt tanítanak.

Ha pedig segítségre lenne szükséged, szívesen rendelkezésedre állok.

2012. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!