Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Javítana az angol tudásomon...

Javítana az angol tudásomon ha így tanulnám?

Figyelt kérdés
Van egy könyv amit még nem fordítottak le magyarra, elkezdtem olvasni a könyvet és azt a szavat amit nem értek megkeresem szótárba, majd ha végig olvastam a könyvet elkezdem még egyszer olvasni, de úgy, hogy közben írom magyarul a Word-be. Ezt megcsinálnám még vagy 3 könyvel. Javítana így az angol tudásomon?

2012. máj. 18. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
persze:) Nekem ez Japánban segített.
2012. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Javíthat, de így 100-szor annyi munkát kell belefektetned adott nyelvtudás elérésébe, mint valami hatékony módszerrel. Szókártyák használatával pl. napi 30-40 szóval simán bővíthető a szókincs, ez napi kb. fél-egy órát vesz igénybe és az egy év alatt elsajátítható 10 ezer szó nem is rossz (a középfokú nyelvvizsgához elég 3-4 ezer).
2012. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem a szavak a lényeg,hanem, hogy mikor kell s, ing meg ... végződés a mondat helyes szórendje, szóval ilyeneket kell megtanulom.
2012. máj. 19. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha ezen a szinten vagy, akkor nagyon sokat kell olvasnod. De célszerű az érdekesebb szerkezetű mondatokat kiírni és külön is tanulni.
2012. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, már elkezdtem olvasni és fordítani is és azt a mondatot ami nehezebb megtanulom
2012. máj. 19. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!