Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interjúk (példa lent) hallgatá...

Interjúk (példa lent) hallgatása mennyire jó módszer a hallás csiszolására nyelvtanulásnál? Vannak ennél hatásosabb trükkök is?


2012. máj. 21. 16:49
 1/2 anonim válasza:
nekem egyszer tanár mondta, h vagy van érzéked hozzá, vagy nincs. sokat nem fejleszthető. bár sztem ez hülyeség. nézz angol nyelven filmeket magyar felirattal. én pl sorozatoknál szoktam ezt csinálni. és beválik.
2012. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is beválik. Szerintem tuti, hogy fejleszthető, mert ha valamit először nem teljesen értek meg, pl. egy mondatot, meghallgatom másodjára is, sokkal több szót ismerek fel tisztán. Köszi a választ.
2012. máj. 27. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!