Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek melyik fogyókúra-m...

Szerintetek melyik fogyókúra-módszer hatásosabb és miért?

Figyelt kérdés
A barátnőm fogyókúrája: délelőtt nem eszik semmit, csak vizet iszik, délben megeszik egy karéj kenyeret vagy valami hasonlót, s vacsorára pl. levest. Állítólag már lefogyott néhány kilót. Az én módszerem: normálisan táplálkozom, lehetőség szerint 5-ször naponta kisebb adagokban, minimálisra csökkentettem az édességeket és a zsíros ételeket, emellett heti 5-ször edzem /kardio- és erőnléti edzés egyaránt/, s ahelyett, hogy fogytam volna, felszedtem két kilót ( kb. másfél hónapja vezettem be az "új" étrendet). Szerintetek melyik módszer hatásosabb és miért? Hol követek el hibát, hogy sikertelen a próbálkozásom?
2012. márc. 3. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!a 2kg lehet izom is,söt valoszinű.

a bnöddel az a gaz h nem fog tudni egesz életeben egy szelet kenyéren élni,és ha elkezd normalisan enni,dublája jön vissza,plussz gyomorfekelyt is kaphat.

2012. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a barátnőd nagyon rossz úton halad:( előbb-utóbb érezni fogja hogy nem jó amit csinál

nem kapja meg a szervezete az alapvető tápagyagokat, vitaminokat

szerintem te jól csinálod, hogy miért nem fogysz azt nem tudom

2012. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd koplal, és ez nem jó. Nagyon kevés tápanyagot juttat be, ami súlyos következményekkel jár. S mivel a szervezet átáll a kevés kalória bevitelre, később, ha újra normálisan fog táplálkozni, akkor felszedi a kilókat újra. Márpedig előbb vagy utóbb, de újra visszatér a normális táplálkozáshoz.


Amit te csinálsz nagyon jó! Lehet, hogy most felszedtél néhány kilót, de ne csak ebből indulj ki. Tőlem mostanában sokan kérdezik, fogytam-e, pedig a mérleg ugyanannyit mutat és tudatosan nem is igazán akartam fogyni. De azért jól esik a kérdés.

Szóval ne csak a mérleget vedd alapul, fontosabb az, hogy hogyan nézel ki. Ha azt látod, hogy formásabb, feszesebb vagy, szebb az alakod, akkor örülj neki, s ne csak azzal foglalkozz, hogy felszedtél pár kilót.

Hidd el, többet ér, ha csinos vagy, jó az alakod, minthogy mennyit mutat alattad a mérleg.

16/L

2012. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!