Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti melyik nyelvet tanulnátok...

Ti melyik nyelvet tanulnátok ezek közül a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Spanyol

Francia

Olasz


2012. máj. 21. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Spanyol.


Valahogy Francia és Olasz soha nem tett jó benyomást rajtam...semmi különösebb ok miatt.

2012. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
francia, és hát az egész könnyű is szerintem :D
2012. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
spanyolt!
2012. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
spanyol. az olasz nehezebb, és nincs túl sok haszna (Olaszországon kívül), a francia is nehezebb (pár ismerősöm 9-ben elkezdte tanulni, de megbánták, mert nagyon nehéz és logikátlan lett) ezenkívül szerintem a francia a föld legb*zisabb nyelve :) mindenképp spanyol
2012. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 delusion ***** válasza:
spanyol > francia > olasz
2012. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy én is spanyolra szavaztam, és magad is azt tetted elölre, azért egy fontos szempont, hogy olyat tanulj, amihez lesz motivációd! Az mindenféle nehézségen átsegít!
2012. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 webnyelv ***** válasza:

Spanyolt, mert nagyon tetszik.

Olaszul jól tudok, franciából érettségiztem, szóval ezeket lenne talán érdemesebb tovább fejleszteni, de a spanyol nagyon tetszik, ezért. Ha nem tanultam volna olaszt és franciát, talán nem tetszene annyira.

2012. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Spanyolt, de az olasz is tök jó (olaszul tanultam egy évig, nagyon szuper nyelv, viszonylag könnyű és logikus)

A francia az, amit soha a büdös jó életbe nem akarok egyáltalán hallani se, még egy olyan undorító, logikátlan, ronda, nyálas nyelvet, mint az... (4 éven át próbálták megtanítani egy gimnáziumnak titulált leprahelyen, nem sikerült nekik, bár ha az volt a cél, hogy megutáljam, akkor elérték a céljukat.

2012. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!