Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik német könyvet ajánlanát...

Melyik német könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban tanulok és nemrég kezdtem el a németet mint második idegen nyelv. Viszont nekem nagyon-nagyon megtetszett és mivel a tanárunk borzalmas, alig haladunk ezért szeretném magam önállóan fejleszteni...


Jelenleg ezt a könyvet vesszük: [link]

és a Lektion 2 végén tartunk.


Nyelvtani dolgok miatt kérdezném hogy a Maklári féle Német nyelvtani ABC, vagy inkább Dr. Scheibl György: Német 222 pontban című könyvét érdemesebb beszerezni??


Alapszókincs fejlesztésére: a Maxim kiadós Erwin Tschirner: Német szókincs jó könyv? vagy inkább egyből az 1000 kérdés 1000 válasz + az egy híján húszból tanuljak??


Nebenbei, mit gondoltok fiúként némettanárnak elmenni, nem ciki?



2012. máj. 27. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Mein Kampf-ból tanulsz a legtöbbet
2012. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Start-ot tudom ajánlani (tankönyv+munkafüzet), majd ennek a folytatása, Unterwegs. Én anno a Delfin-ből is tanultam, az is egész jó könyv, az elejétől kezdve végigvesz minden nyelvtant, közben sok szót tanulsz, és vannak hozzá feladatok is. Szóbeli részhez az Egy híján húsz tökéletes, minden témakört három szinten átvesz, a többi könyvet nem ismerem.
2012. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!