Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvekből érdemes...

Milyen könyvekből érdemes hollandul tanulni? Teljesen kezdő szintről érdekel a dolog. Angol vagy német nyelvű is lehet.

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ennek a PONS-nak van azt hiszem holland változata is, a Nyelvtanfolyam kezdőknek c. csomagjából. Nézz utána. Én az olasz változatát csinálom és teljesen elégedett vagyok vele. Esetleg még az Assimilt nézd meg, bár szerintem nekik nincs holland csomagjuk.
2012. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2012. máj. 31. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, nem pontosan az a csomag, de ugyanaz a kiadó:

[link]

Ezt találtam, ami holland.

2012. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Angol: en ezt ajanlanam, szerintem ez a legjobb. En is ebbol tanultam/tanulok: Essential Grammar in Use.


Az Amazon keresojebe ird be:

Essential Grammar in Use with Answers: A Self-Study Reference and Practice Book for Elementary Students of English [Paperback]


Nem tudom otthon (Magyaroszag) meg lehet-e venni, rendelni, de ezt ajanlanam, szerintem nagyon jo. :)

2012. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Paul van Loon - Dolfje Weerwolfje könyvből is meg lehet tanulni (bátyám pl. abból tanult meg), persze szótárazást igényel, meg hogy holland nyelvterületen lakj, és használd a megtanult szavakat.
2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Electronicperson válasza:
szerintem meg könyvből értelmetlen tanulni, rendes holland anyanyelvű tanárral sokkal jobb.
2012. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!