Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A mai világban gáz, ha valaki...

A mai világban gáz, ha valaki nem tud angolul?

Figyelt kérdés
Tehát ha más nyelveken tud(német, francia), eltud boldogulni Európában? Úgy hallottam, hogy németül sokkal többen beszélnek mint angolul.
2012. jún. 2. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Sok helyen beszélnek németül viszont más helyen nem nagyon lehet elboldogulni. Pl Hollandiába utálják a németeket, de angolul szinte mindenki tud. De ez sok más országban is igy van. De amugy aki tud németül annak már könnyű megtanulni angulul.
2012. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
El tud, de mondjuk az angol legalább alapszintű ismerete erősen ajánlott.
2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát kb. A1/A2 szinten?
2012. jún. 2. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de nagy hátrány. Nem tudom miért nem szereted az angolt, de ha szar a tanár vagy ilyesmi, akkor ne hagyd magad 'legyőzni', ne a tanáron múljon! Ha nem most, akkor később kell majd megtanulnod angolul. Kivéve kétkezi szakmáknál és csak ha Magyarországon maradsz.

Ne a tanáron múljon, aki megtanul németül és franciául, az angolul is meg tud, sőt könnyebb, mert még a csapból is angol kifejezések szólnak, francia kifejezésekkel nem találkozol nap mint nap.

2012. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol akarsz elboldogulni.De szerintem itthon ajánlott tudni angolul.Vagy akkor ha nem,akkor keress olyan munkát amihez elég német vagy francia tudás(de magába inkább a német elég szerintem).Amúgy azért nem tudsz angolul mert nem tetszik a nyelv?Ha nem tetszik,akkor szerintem nem muszáj megtanulnod,de ha más az oka,akkor inkább tanuld meg.
2012. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!