Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Szituáció angolból?

S. O. S Szituáció angolból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Angol középfokú nyelvvizsgára készülök és szeretnék egy kis segédanyagot a szituációs feladatokhoz. Ha tudnátok ajánlani egy jó könyvet amiben ilyenek vannak megköszönném!!


2012. jún. 10. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben mindhárom részhez vannak feladatok és mintaválaszok, kidolgozva is, ezt a könyvet ajánlanám.

2012. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ebből tanultál? Vagy ez alapján csináltad meg? Sikerülhet, ha ezt megveszem és alaposan átnézem, megtanulom? Mármint a szituációs rész. Ettől eléggé tartok!
2012. jún. 10. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a tanárom készített föl, és ezt a könyvet használtuk, a vizsga előtt néhány nappal én is megvettem, hogy ötleteket merítsek belőle leginkább képleíráshoz, ha úgy érzed, segíthet, mindenképp érdemes szerintem. Megtanulni nem nagyon lehet, neked kell tudnod angolul ahhoz, hogy menjen, ez csak segítség, én ajánlom :)
2012. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos most nincs pénzem tanárra. Tudom, hogy nekem kell tudni, de iránymutatásnak kell. Meg vannak bizonyos mondatok amiket jó, ha az ember megtanul. Azért köszi =))
2012. jún. 11. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem fizettem küön, az iskolai tanáromra gondoltam, lelkiismeretesen fölkészített. Iránymutatásnak kiváló, a vizsga előtti pár napban olvasgass bele. Sok szerencsét a vizsgához!
2012. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, remélem sikerülni fog. Igen, jó, ha az embernek lelkiismeretes tanára van ez az enyéimről nem mondható el. Már vagy 9 éve tanulok angolt, de mindig a jelen múlt jövő-ben ragadtunk ami csak ismétlődött újra és újra az elejétől. Ami sokat ért az egy 2 hónapos tanfolyam volt meg a külön angol. Csak sajnos most egyikre sincs keret. De remélem azért sikerülni fog.
2012. jún. 12. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!