Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a könyv teljesen orosz...

Ez a könyv teljesen orosz nyelvű, vagy van benne magyar segítség is? Irina Oszipova: Kulcs - orosz nyelvkönyv kezdőknek

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, ebben van magyar is. de miért nem emeled le a könyvtár vagy egy könyvesbolt polcáról és nézel bele?
2009. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg a munkafüzetben vannak nyelvtani magyarázatok, de a könyvben is van magyarul. Viszont nincs hozzá hanganyag, ami igen súlyos hiányosság.
2009. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ebből a könyvből tanultam.

Nincs benne semmi magyarul. A munkafüzetben van valami kevéske nyelvtan magyrul leírva, de az ilyen tessék lássék dolog. A könyv maga nem olyan rossz, de nem is a legjobb. Én a második kötete helyett inkább a Sag 2-t választottam.

ha egyedül szeretnél tanulni, akkor nem ajánlom a Kljucsot.

Ha kérdésed van még a könyvvel kapcsolatban, vagy ilyesmi írj nyugodtan.

=)

2009. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah bocsi, mégis van benne egy kevés magyar cucc is. A végén egy elég gyenge szószedet.

Utolsó voltam

2009. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elsőre: könyvesboltban megnéztem (volna) de be volt csomagolva, és valahogy az nem jutott eszembe, hogy megkérdezzem az eladótól:)
2009. aug. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!