Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » OLASZ szótanulást segítő...

OLASZ szótanulást segítő oldalakat tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Ahol témák szerint csoportosítottak a szavak.
2012. jún. 12. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

hát sztem sok ilyen van, csak néhányat linkelek most

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én erre nem az internetet javasolnám. Van egy nagyon jó könyv, a címe: Io amo le parole. Vagyis a pontosság kedvéért ez nyomtatásban így fest: Io <3 le parole. Ebben 82 téma található, ami szerint csoportosítva vannak a szavak, a bal oldalt egy kép található, melyen meg vannak jelölve a jobb oldalt felsorolt szavak. Amolyan képes szótár.


Ezen kívül még érdemes forgatni az 1000 domande 1000 risposte (1000 kérdés-1000 válasz) c. nyelvvizsgafelkészítő könyvet (nem tudom, amúgy milyen szinten állsz), amelyben szintén témakörök szerint vannak csoportosítva kérdések, kidolgozott válaszok, és a téma végén szavak. :)

2012. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek tényleg jobbak, és még a Parole, parole, parole c. könyv is ilyen!
2012. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!