Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan győzzem meg az anyukámat?

Hogyan győzzem meg az anyukámat?

Figyelt kérdés
sziasztok:) 15 éves lány vagyok, most voltam 9.es (angol előkészítés). Gondjaim vannak a nyelvtannal, és tanulnék még hogy fejlődhessek angolból. Szórólap alapján találtam egy helyet, ami 20 órás kurzus, 30 000 ft. viszont minden ilyen nyelvtanulásos felkészítés drága. Ráadásul ahol van egy köpésre van onnan ahol lakok. Anyukám azt mondja, hogy ráér később is, de én MOST akarok még többet tanulni, hogy ne legyek lemaradva, úgy érzem hogy ez a pénz nem hülyeségre lenne költve. Mit gondoltok? anyukám szerint ekég ha a könyvből átveszem a nyelvtant, de szerintem ezek az órák jó ötletek lennének. igaz nem vagyunk vmi gazdagok, de lenne rá pénz, csak anyukám sajnálja rá. Mit tegyek?
2012. jún. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha 15 éves vagy, akkor nem feltétlenül tudsz mindent az anyagi helyzetetekről. ha meg tényleg lenne miből, akkor érdekes anyukád lehet. mondd neki akkor, hogy fogamzásgátlóra, meg szigetjegyre kell. aztán közöld vele, hogy csak vicceltél, de osztáytársaid erre kérnek, úgyhogy értékelje, hogy az ambíció csírája megvan benned.
2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát..én 40 ezerért voltam 100 órán..xd Szóval nem éri meg:D

cosmopolitan nyelviskolát ajánlanám, most akció van.

2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Szia!


Honnan indultál, tehát milyen csoportban kezdtél, és 100 óra mire volt elég, meddig jutpttatok? :)

2012. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Bár én angol-francia tagozaton vagyok, így németet tanultam a Cosmopolitanban, nem angolt, de azért válaszolok.

Szóval kezdő német tanfolyamon voltam, intenzíven, napi 5 órával. Hát elég durván sokat ért:D

De kb úgy, hogy a németes osztálytársnőmnek én segítek házit írni. Jó, tegyük hozzá állandóan német filmeket néztem még 2 hónapig, de na:D Szóval nagyon jó alapot adott. Nyáron megint mennék, csak most nincs pénz.:D Addig nyáron egyedül folytatom a tankönyvet, a munkafüzet tele van nyelvtani összefoglalókkal.

2012. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom h kicsit drága és nagyon szépen köszönöm a véleményeket, utána is nézek ennek a cosmopolitannak! köszönöm:)
2012. jún. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!