Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát fogadják...

Melyik nyelvvizsgát fogadják el legeslegjobban külföldön?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam, de nem találtam meg, hogy melyik az, az angol nyelvvizsga amit külföldön legjobban elfogadnak melózni?

2012. jún. 20. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
azt hiszem, h angolból a telcet fogadják el
2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
én úgy tudom az euroexamot is :)
2012. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Igazából ott nem a papírt nézik, hanem a tényleges tudásod. Nekem Euro examom van, amúgy a Trinity-t ismerik (el) mindenütt, kivéve Magyarországon.
2012. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ORIGO van, nem ismerték, de nem is kellett a papír. az állásinterjún nyújtott teljesítmény alapján vettek fel.
2012. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Magyarországon mindegyiket egyformán, külföldön pedig a nemzetközileg elismert nyelvvizsgákat. Azt hiszem a telc az, amit az angol egyetemeken való továbbtanulásnál is szoktak kérni.
2012. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cambridge és IELTS Európába és Ausztráliába

TOEFL Amerikába

2012. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!