Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt sikerülhet a...

1 év alatt sikerülhet a francia középfokúm? 9. utáni nyárra gondoltam.

Figyelt kérdés
2 .nyelvem francia lesz angol mellé,angol középfokúm van.1 év úgy jön ki hogy=3hónap nyáron és egy tanév.persze tanulnám is.szorgalmasan.a lehető legtöbbet nyáron szeretném megtanulni,és suli mellett egyértelműen pluszba itthon.ja,és amúgy mennyire gyakori hogy gimiseknek akármilyen nyelvvizsgája van franciából?az osztálytársaim közül csak azok tanulják majd akiknek az lesz kötelező,amúgy mindegyikőjük mondta hogy nagyon nehéz.de én nagyon szeretem a francia nyelvet,kiskoromtól kezdve,és szeretnék belőle a legjobb lenni.és középfokút szeretnék 9.utáni nyáron vagy legkésőbb tizedikbe.utána ha lehet,felsőfokút.és mellé egy nagyon-nagyon jó kiejtést.már most hallgatok francia zenéket.és majd tv-t is fogok,ha úgy van.

2012. jún. 21. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem,1 év alatt csak 12 intenzív nyelvtanfolyammal tudnád. De egy tanfolyam, az 1 iskolai év.

Nem fog menni, bármennyire is erős iskolába jársz.

2012. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 hónap alatt sikerült felkészülnöm, és sikeres nyelvvizsgát tenni franciából a nulláról indulva. Már előtte angolból felsőfokúm volt. :)


Szerintem nem lehetetlen. Csak akarni és tanulni kell. Ennyi a "titok".


Sok sikert!

2012. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehetséges. Én munka mellett kezdtem el. 6 hónap után mentem el alapfokra (ORIGO) és a kezdéstől számított 13. hónapban középfokra. Sikerültek a vizsgák.


Heti 1 óra magántanár, napi 1-1.5 óra tanulás és netes cikkek olvasgatása volt a titok.


A középfokra kb. 4.000 szavas szókincsem volt.


Sok sikert és kitartást!

2012. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, simán meglesz, annyi, hogy a könyves tanulás mellé hallgass sok francia zenét, tölts le francia filmeket, youtubeon nézz francia videokat meg olvasgass cikkeket franciául stb :)
2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!