Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meglenne nekem egy angol...

Meglenne nekem egy angol felsőfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Angolul nézek filmeket, sorozatokat, majdnem mindent értek (2 pasi meg egy kicsiből, így jártam anyátokkalból szinte mindent, mentalista már kicsit nehezebb).

angolul olvasok könyveket, most pl a da vinci kódot. sok szót nem értek, de azt mindig tudom miről van szó.

természetesen járok tanárhoz is, szerinte meglesz, de azért én kételkedem :D jól esne egy kis megnyugtatás :D


2012. jún. 24. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
eurora megyek, közép ecl-em már van :D
2012. jún. 24. 17:52
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor az ember hülyének érzi magát, ez természetes :) a leírtak alapján menni fog
2012. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. jún. 24. 18:06
 4/9 Nasu válasza:
Hm, én a Dexamet ajánlottam volna (bár ez attól is függ, hogy hovavalósi vagy, mert ez Debrecenben van), szerintem az a legkönnyebb, én ott csináltam a felsőfokút.:) Egyébként ezeket olvasva nem lesz gondod. Én pl soha nem nézek filmet/sorit felirat nélkül, mert szeretek mindig teljesen képben lenni. :D Nem is tudom, hogy menne-e felirat nélkül. De amúgy én is rengeteget olvastam angolul, és ez nagyon nem hátrány. Ha pedig a tanárod szerint meglesz, akkor meg is lesz ;) Ne félj! Azt hiszem az Euro kétnyelvű, figyelj majd nagyon a fordításra, úgy hallottam az a szivatós meg buktató része a dolognak. :) Szurkolok, hajrá!
2012. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) nem debreceni vagyok :)

egynyelvűre megyek, lehet választani :)

2012. jún. 29. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy biztos menne felirat nélkül csak nem a legnehezebb filmekkel kell kezdeni :) vampire diariest pl nagyon könnyű megérteni :)
2012. jún. 29. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehéz erre így válaszolni, mert ugye 4 készség van, ebből Te itt kettőt említesz csak:

beszédértés

olvasás-értés

beszéd

írás


Utóbbi kettővel hogy állsz? Nyelvtant mennyire uralod? Helyesírásod? Szókincsed nyilván nagy, de mennyire dominál a szleng az angolodban? Vagy választékosan / irodalmian is ki tudod fejezni magad?

2012. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj az egy angol tanár mit értünk mi hozzá . Néhány okos ír elhihető szövegeket de ne higgy nekik a tanárod megmondta sikerülni fog . Ha mindent megteszel menni fog hidd el .
2012. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nyelvtan vágom nagyjából, + elég szépen ki tudom fejezni magam ha kell.

köszi uccsó :)

2012. júl. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!