Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék megtanulni...

Hogyan tudnék megtanulni rövid időn belül angolul vagy németül?

Figyelt kérdés

Természetesen nem "perfect" szeretnék megtanulni,hanem úgy, hogy ha az órán hozzámszólnak angolul/németül,akkor megértsem a kérdést-és tudjak rá válaszolni.


Az alapok,amiket kaptam elég gyatrák.. Szinte semmi!,ez a legnagyobb baj!

és nem tudom hogy hogyan kezdjem? milyen szavak megtanulásával?


és itt a nyár, jó lenne egy kicsit "felhasznosítani" :)


Valaki ebben tudna segíteni?:) Köszönöm!!


2012. jún. 25. 09:05
 1/7 anonim válasza:
Intenzív nyelviskola! 2hónapon keresztül hétfőtől péntekig napi 8 óra angol. :) Egy ismerősöm így megtanult:D
2012. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nálunk nincs semmi ilyen nyelviskola sem :S csak messze van, és utazgatnom kellene minden nap,az meg nem megoldás:)

ezért akarnám itthon hasznosítani magam,és itthon elkezdeni valahogy :D de köszönöm a válaszod!

2012. jún. 25. 09:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy hamar megtanulni egy nyelvet.
2012. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
tanúlj rengeteget és menni fog:D
2012. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ajánlom a sok zene hallgatást!!:) Olvass sok dalszöveget nézz interjúkat angolul, esetleg filmeket is! Nem baj ha először nem érted! Az a lényeg ,hogy a szavakat amiket nem vágsz fordítózd le. Nekünk van angol az iskolában de én nem nagyon értettem ,amit a tanár magyarázott. Én is így próbáltam meg tanulni és meglett az eredménye: Mostanra szinte tökéletesen tudok. (És a tanár is nagyon büszke volt. Azt hitte ő tanított meg.:P :D) Szóval csak ajánlani tudom. De ne görcsölj rá! Élvezd. Magadban próbálgasd , szabad idődben.
2012. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, kipróbálom! :))))
2012. júl. 9. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a sok angol olvasást ajánlanám, és filmeket nézni angol felirattal (nem baj h angolul beszélnek és angol a felirat is, mert így megtanulod h írják le a szavakat).
2012. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!