Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára ez így elfogadható?

Nyelvvizsgára ez így elfogadható?

Figyelt kérdés

Kedvenc könyvemről fogom a prezentációt bemutatni, ami a Harry Potter.

Na, mármost. Én nem egy kiválasztott részéről(pl.Bölcsek köve), hanem az egész ciklusról beszélek(mind a 7 könyv), összefoglalom. Ez így jó, vagy nem elfogadható?


2012. jún. 27. 11:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de miért is menne másképpen ugyanaz a fajta vizsga?!

Akkor mindenki németre menne, mert szóbelire bemagolsz egy kedvenc témát oszt' csá'... :P

(Vagy az egyik vizsgáztató jó ismerőse vagy? :))

2012. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
ASD XDDD kérdező te jól kivagy...XD Talán még te is pontozod a saját vizsgádat nem?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem.:)) Nem pontozom a saját vizsgám, és nincs is ismerősöm...

Eddig a nyelvvizsgás ismerőseimtől úgy hallottam, hogy ők egy témát dolgoztak ki otthon az öt közül, az éles vizsgán meg azt mondták el. Nem az volt, hogy na fiam, neked ezt kell elmondani.

És még egyszer. Az angol Telcet,és a NÉMET telcet ne keverjétek.:)) Remélem már jön egy olyan válaszoló is, aki leírja normálisan a menetét a dolognak, és válaszol is a kérdésemre.

2012. jún. 27. 22:50
 14/20 anonim ***** válasza:

Mikor lesz a vizsga? Szívesen venném, ha majd leírnád a tapasztalatokat :D

Ha 1 témát kellene megtanulni, akkor szerinted melyik hülye menne más típusú vizsgára, ahol sokkal többet kell????

2012. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Amúgy te voltál már német telc vizsgán??? Te mivel jobban tudod a dolgokat?? Olyat magyarázol, aminek még te se jártál utána, vagy mi?:P:P
2012. jún. 28. 08:56
 16/20 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam német TELC vizsgán, akkor húzni kellett a témákat illetően. Tavaly voltam vizsgázni. Nem hallottam, hogy azóta változtattak volna a menetén...
2012. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mondd már meg.:D Angol, vagy német nyelvvizsgán voltál?:D

Le van írva a menetbe, hogy a vizsgázó az öt közül azt mondja el, amelyiket akarja, de ezt elégszer leírtam már.:))

2012. jún. 28. 18:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Szövegértésed magyar nyelven nulla!

Ezt írtam:


"Amikor én voltam német TELC vizsgán, akkor húzni kellett a témákat illetően. Tavaly voltam vizsgázni. Nem hallottam, hogy azóta változtattak volna a menetén..."


Amikor én voltam NÉMET TELC vizsgán...

2012. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sorry boss...

Már másképp van.

2012. jún. 28. 18:55
 20/20 anonim ***** válasza:
FUM ;)
2012. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!